Конгресі США

У Конгресі США запевнили, що допомога Україні буде головним пунктом на порядку денному

Голова комітету Палати представників Майк Тернер заявив, що після повернення членів Конгресу США до роботи у квітні питання схвалення законопроєкту, який передбачатиме виділення допомоги Україні, буде головним пунктом на порядку денному.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Hill.

«Спікер (Палати представників Майк Джонсон – ред.) зробив дуже чіткі заяви, що коли ми повернемося (до роботи – ред.), це (питання допомоги Україні – ред.) буде наступним головним на порядку денному після того, як ми прийняли всі законопроєкти для фінансування федерального уряду», – сказав Тернер.

Він додав, що законопроєкт, який передбачає виділення допомоги Україні, матиму велику підтримку у Конгресі США.

«Я вірю, що цей (законопроєкт із допомогою для України – ред.) отримає переважну підтримку в Конгресі, і ми покладемо цей законопроєкт на стіл президента», – запевнив політик.

На питання журналіста, чи матиме законопроєкт сильну підтримку з боку членів Республіканської партії, конгресмен відповів: «Я вважаю, що серед республіканців і, звичайно, серед американців по всій країні вже є значна і дуже сильна підтримка».

На минулих вихідних голова Комітету Палати представників США в закордонних справах республіканець Майкл Маккол заявив, що спікер Майк Джонсон має намір винести голосування законопроєкт, який передбачає допомогу для України після католицького Великодня.