Сирський звернувся до українців у десяту річницю АТО

Головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Олександр Сирський звернувся до українців у зв’язку з десятою річницею Антитерористичної операції. Він подякував кожному, хто у цей складний час став до лав армії і боронив Батьківщину.

Звернення Сирського оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ у неділю, 14 квітня

“Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція”, — нагадав головнокомандувач.  

Сирський нагадав, що оголошення Антитерористичної операції стало реакцією на захоплення міста Слов’янськ спецпідрозділом ФСБ РФ на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля. 

Він також розповів, що у той час виконував обов’язки начальника штабу Антитерористичної операції, а згодом заступника керівника Антитерористичної операції. Після цього Сирський очолив Антитерористичну операцію. 

“Щиро дякую кожному українському захиснику і захисниці, які тоді, навесні 2014 року, стали до лав підрозділів Сил безпеки і оборони України, щоб захистити нашу Батьківщину від російських терористів та агресорів, які принесли на нашу землю страждання і смерть”, — заявив Сирський.

Він також наголосив, що цього дня українці повинні згадати усіх українських захисників і захисниць, які поклали свої життя за свободу України у протистоянні російській навалі.