Силовики застосували сльозогінний газ і світлові гранати: у Греції посилилися протести

Деякі протестувальники кидали в поліцейських запалювальною сумішшю й підпалювали сміттєві баки.

У Греції через кілька днів після найбільшої в країні залізничної аварії посилилися протести. На вулиці кількох міст із демонстраціями вийшли тисячі студентів. Між деякими протестувальниками й поліцейськими сталася сутичка. 

Про це повідомляє Associated Press.

Загалом, мітинги були мирними. Проте в Афінах силовики біля парламенту застосували сльозогінний газ і світлові гранати, щоб розігнати протестувальників, які кидали в них запалювальною сумішшю й підпалювали сміттєві баки. Сутички сталися і в Салоніках. Про затриманих чи постраждалих наразі інформації немає.

Найбільший мітинг у п’ятницю відбувся в місті Лариса, неподалік від місця катастрофи. Там кілька тисяч людей пройшли мирним маршем. Нагадажмо, подібні протести відбулися в середу та четвер.

Зіткнення потягів сталося в ніч проти 1 березня в області Фесалія на півночі Греції. Один потяг прямував із Афін до міста Салоніки, інший – із Салонік до Лариси. Спочатку було відомо про 16 загиблих та 85 постраждалих. Більшість жертв – студенти, які їхали зі святкування карнавалу.