США назвали мету атак РФ на енергосистему України

Речник Ради національної безпеки США Адрієн Вотсон закликав Палату представників ухвалити законопроєкт про допомогу Києву.

Білий дім прокоментував останній удар Росії по енергосистемі України. Зокрема, там вваждають, що в Кремлі хочуть зламати українців і занурити всю країну в темряву. Про це йдеться в заяві речника Ради національної безпеки США Адрієн Вотсон.

“Уночі (в ніч на 29 березня, – ) Росія здійснила одну з найбільших повітряних атак на енергосистему України від початку війни, позбавивши багатьох людей по всій країні тепла, води та електрики в холодні дні ранньої весни. Це бомбардування – частина серії російських атак на критично важливу інфраструктуру України – є жахливим нагадуванням про спроби Володимира Путіна зломити дух українського народу і занурити його в темряву”, – наголосив американський посадовець.

Він зазначив, що Україні треба захиститися від цих безперервних атак, тому необхідно, щоб Палата представників ухвалила двопартійний законопроєкт про додаткові заходи щодо забезпечення національної безпеки. 

Він додав, що таким чином США зможуть відправити Україні більше засобів протиповітряної оборони.

“Україна потребує термінової допомоги, і ми не можемо дозволити собі подальших затримок”, – резюмував Вотсон.