СБУ затримала мера Сум

Спіймали “на гарячому”: СБУ затримала мера Сум під час отримання хабара в 1,4 млн гривень

У САП зазначили, що Олександр Лисенко підозрюється в одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 130 000 гривень. Його затримали “на гарячому”, коли йому вручили третю частину хабара.

Служба безпеки України затримала мера міста Суми від партії “Батьківщина” Олександра Лисенка та директора Департаменту інфраструктури Сумської області за отримання хабара. Про це повідомляє Спеціальна антикорупційна прокуратура у Facebook.

“За процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області на одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 130 000 гривень викрито Сумського міського голову та директора Департаменту інфраструктури Сумської області”, — йдеться в повідомленні.

У САП зазначили, що їх затримали “на гарячому” відразу після отримання третьої частини обумовлених коштів — 1 430 000 гривень.

Повідомляється, що в межах досудового розслідування встановлено, що підозрювані вимагали у підприємців. В іншому разі, як повідомляє “Бабель“, погрожували заважати їхньому бізнесу. Йдеться про підприємство з роботи із побутовими відходами.

“У листопаді 2022 — жовтні 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди в загальній сумі 2 130 000 гривень, — зазначили в САП.

Зазначається, що мера міста Суми та директора Департаменту затримано в порядку ст. 208 КПК. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу. Слідство триває.