Розвідка Польщі стежитиме за російським ядерним арсеналом

Польська розвідка розпочинає слідкування за ядерним потенціалом Росії після її відмови від Договору про скорочення наступальних озброєнь.

Зараз Кремль показує ознаки нарощування своєї ядерної зброї, що є серйозним занепокоєнням для Польщі та інших країн, інформують Економічні новини. 

Генеральний консул Польщі в Нью-Йорку Адріан Кубицький заявив, що розвідувальна служба Польщі зосередить увагу на потенційному нарощуванні ядерної зброї Росією.

Президент Росії Володимир Путін припинив виконання Договору про скорочення наступальних озброєнь, після звинувачень з боку США щодо небажання Росії виконувати Договір про контроль над ядерними озброєннями. 

У відповідь, Польща починає розглядати можливі наслідки цього рішення, зокрема, можливе нарощування російської ядерної зброї та підготовку до ядерних випробувань.

Хоча Кремль називає свої дії символічним вчинком, вони можуть мати серйозні наслідки для безпеки всього світу. 

У разі, якщо Росія продовжить збільшувати свій ядерний арсенал, це може посилити геополітичні тиски, спровокувати збройний конфлікт, та загрожувати безпеці країн-сусідів, зокрема, Польщі.

Для забезпечення своєї безпеки Польща розпочинає слідкування за російським ядерним арсеналом, з метою отримання ранньої інформації про можливі загрози.