Президент та очільник МЗС Ірану загинули: що відомо

Президент Ірану Ебрагім Раїсі та міністр закордонних справ Хосейн Амір-Абдоллахян загинули внаслідок катастрофи гелікоптера на північному заході Ірану. Інформацію підтвердив віцепрезидент Мохсен Мансурі в соцмережах, пише Reuters.

Гелікоптер, в якому перебував Раїсі, прямував до міста Тебріз. Влада країни заявила, що цей вертоліт був одним із трьох, які летіли в колоні, ще два успішно приземлилися в Тебрізі. На борту також перебували губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі та аятола Мохаммед Алі Але-Хашем, представник Лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан, пише Mehr News.

Президентський вертоліт впав поблизу міста Джольфа через погані погодні умови ввечері 19 травня. На місцевості розпочалися пошуково-рятувальні групи за підтримки кількох іноземних урядів. Транспортний засіб міг розбитися, коли перетинав гористу місцевість, повідомляють урядові джерела. Очікується, що перший віцепрезидент країни Мохаммад Мохбер візьме на себе повноваження президента до наступних виборів.