Представники п’яти російських регіонів проведуть референдуми щодо незалежності від рф

Кенігсберг, Інгрія, Урал, Сибір та Кубань – п’ять регіонів Росії, які заявили про проведення найближчим часом референдумів за незалежність від Росії. Вони відбудуться в онлайн-форматі за сприяння членів ініціативних груп, які представляють ці регіони.

Про це пише “Главком”. 

“Ми оголошуємо початок процесу відділення від Москви і про перші референдуми вільних людей, які населяють Кенігсберг, Інгрію, Сибір, Урал і Кубань, про суверенітети наших держав”, – повідомили члени груп.

Про це стало відомо під час проведення “Форуму ПостРосії” у приміщенні Європейського парламенту в Брюсселі в понеділок, 30 січня. Ініціативні групи наголошують, що прийшов час реальних змін.

“Ми звертаємось до земляків з проханням взяти участь у референдумах і сказати своє тверде “так” незалежним Кенігсбергу, Інгрії, Уралу, Сибіру та Кубані”, – закликали вони.

Члени ініціативних груп також зазначили переваги в галузі економіки для кожного окремого регіону, якщо він вирішить відділитися від Російської Федерації. Ініціатори проголосили свої гасла: “Досить годувати Москву!”, “Досить вмирати за Кремль!”, “Голосуй за Незалежність своєї республіки! Обирай щасливе майбутнє для себе і своїх дітей!”. Таким чином провести референдум вони планують 16 лютого на онлайн-платформі, про яку організатори незабаром повідомлять.