Правила поведінки в поїзді: що дозволено, а що не можна робити

На правах реклами. 

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.      

Подорожувати залізничним транспортом завжди зручно та комфортно. Саме тому перед плануванням кожен повнолітній, який споживає нікотиновмісні продукти, захоче знати, чи можна курити у поїзді. Відповідь зрозуміла: так само, як і в інших видах транспорту, куріння тут заборонено.

Проте є деякі продукти, що є винятками та дозволяють отримати необхідне насичення навіть у потязі. Детальніше дізнатися можна на сайті https://go-velo.com.ua/ru/blogs/articles/chy-mozhna-palyty-v-poyizdi-v-ukrayini

Що не дозволено в поїзді

В Україні діє заборона на споживання в громад місцях, а саме: 

  • ресторани та їхні тераси (за винятком літніх площадок); 
  • зупинки громадського транспорту та підземні переходи; 
  • ліфти та телефонні будки; 
  • території освітніх установ та дитячі ігрові майданчики; 
  • об’єкти культурного призначення; 
  • приміщення організацій, установ та підприємств різних форм власності тощо. 
  • Тощо. 

До цього списку також додаються транспортні вузли та самі засоби громадського транспорту. Отже, куріння заборонено в літаках, автобусах, метро та, зокрема, у поїздах. Крім того, місцеві урядові органи можуть встановлювати додаткові місця, де ця заборона також буде діяти. 

Якщо ви порушите, на вас очікує штраф. Розмір штрафу визначається кількістю неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і може варіюватися від 51 до 170 гривень за перше порушення. У випадку повторного протягом року штраф збільшується до суми від 170 до 340 гривень. 

Чи є обмеження щодо VELO 

Ми вже розглянули правила, які обмежують куріння у громадських зонах, включаючи транспорт. А що ж стосується нікотинових паучів? Відповідь проста: вони дозволені. Пояснення цьому досить логічне. 

Оскільки продукція VELO не містить тютюну та не вимагає спалювання або нагрівання для споживання, вона не підлягає під дію зазначених заборон. Паучі складаються з нікотину, води, ароматизаторів та підсолоджувачів, тобто інгредієнтів, вживання яких не заборонене у публічних місцях. Таким чином, VELO пропонує альтернативу* курінню, даючи змогу отримати нікотинове насичення без створення диму, попелу* або  неприємного запаху**. Це робить продукт ідеальним вибором для подорожей у  поїзді, навіть якщо ви перебуваєте в компанії некурців. І навіть якщо ви ще не готові повністю відмовитися від тютюнових виробів, паучі можуть бути тимчасовою альтернативою під час подорожей. 

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Мається на увазі без смол, похідних від тютюну. Цей продукт не виключає усіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність.