Повітряні Сили: вночі збили 27 "шахедів"

Повітряні Сили: вночі збили 27 “шахедів”

Російська армія в ніч проти 15 березня атакувала Київ та область ударними безпілотниками. Сили ППО знищили приблизно півтора десятка дронів.

О першій ночі в Київській області оголосили повітряну тривогу. За пів години в ОВА повідомили про роботу протиповітряної оборони в регіоні. За інформацією командування Повітряних сил ЗСУ, російська армія намагалася атакувати столицю безпілотниками.

О другій ночі повітряну тривогу оголосили й в Києві. Близько за 20 хвилин у місті пролунали вибухи, повідомляють кореспонденти Суспільного. За інформацією КМВА, це була робота ППО на підступах до Києва. Згодом серія вибухів пролунала знову. Загалом у столиці за ніч пролунало дві повітряних тривоги.

За інформацією КМВА, російська армія атакувала столицю з півночі, а протиповітряна оборона знищила ще на околицях міста приблизно півтора десятка безпілотників типу “Shahed”. Як повідомило командування Повітряних сил ЗСУ, загалом вночі зенітники збили усі 27 ударних дронів, які атакували Україну.

У Київській обласній військовій адміністрації повідомили, що влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не зафіксовано. Постраждалі відсутні.

Зазначається, що внаслідок падіння уламків в одному із районів на відкритій місцевості відбулося загорання трав’яного настилу. Пожежу ліквідували. Оперативні служби продовжують фіксувати наслідки нічної атаки шахедами.

“Звертаюсь до кожного жителя області — не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх близьких. Під час небезпеки перебувайте в укриттях”, — сказав очільник КОВА Кравченко.

Також цієї ночі вибухи пролунали і на Хмельниччині. Там сили ППО знищили два безпілотника, повідомили в ОВА. Постраждалих чи руйнувань немає.