Отримуй більше з o’go Club: мерч, сертифікати та аксесуари за XP

На правах реклами.   

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин 

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину, може зашкодити вашому здоров’ю та викликати залежність.  

Представляємо o’go — інноваційний вебсайт для покупки нікотинових паучів VELO, різноманітних аксесуарів* та багато чого іншого. В онлайн-магазині пропонується широкий асортимент оригінальної продукції за конкурентоспроможними цінами, забезпечуючи швидку доставку по всій Україні**. Детальніше можна прочитати https://myogo.com.ua/blogs/news/oryhinalni-aksesuary-ta-iphone-za-xp

Крім того, ресурс слугує динамічним і зручним простором для спілкування однодумців, даючи змогу вступати в діалоги з зацікавленими особами, знаходити нових друзів, оперативно отримувати інформацію про останні новинки, розвивати креативність і навіть отримувати за це нагороди. 

Проте це лише частина можливостей, адже o’go надає унікальну можливість скористатися перевагами спільноти для повнолітніх споживачів нікотиновмісних продуктів. Учасникам o’go Club доступна унікальна програма лояльності, що дає змогу збирати Experience Points, або XP, які можна обміняти на певні товари, включаючи аксесуари, ексклюзивний мерч тощо. 

Як накопичувати XP 

Розгляньмо способи накопичення Experience Points під час участі у клубі o’go. 

  • Залучення друзів***. Коли ви запрошуєте повнолітнього нікотинового споживача приєднатися до закритого o’go Club, в такому випадку і ви, і ваш друг отримуєте XP. Що більше, ви продовжуватимете отримувати додаткові XP за кожного, кого запрошують ваші друзі, а також за друзів їхніх друзів.  
  • Користуватися перевагами сервісу. Бути членом o’go Club означає отримувати XP за використання безоплатних сервісів у спеціалізованих glo™ studio. За такі послуги як професійне чищення, діагностика пристрою чи гравіювання, ви отримуєте 5 XP. А за здачу твого старого девайсу на екологічно безпечну утилізацію — одразу 50 XP. 
  • Придбання аксесуарів. Вдосконалюйтесь за допомогою аксесуарів, які підходять саме вам з пропозицій на сайті, і заробляйте 6 XP за кожні витрачені 100 гривень. 
  • Залишайте відгуки. Ваш відгук про продукцію має велике значення, адже це допомагає нам розвиватися. Залишайте свої враження через PWA-додаток my glo™ або чат-бот у Telegram @myglo_ua_bot і отримуйте 6,5 XP за кожен відгук. А за перший, десятий, тридцятий, п’ятдесятий та сотий відгук ви одразу отримаєте по 50 XP. І так — з кожним новим місяцем. 
  • Будьте креативним. У нашій спільноті багато талановитих і креативних особистостей, тому ми надаємо можливість проявити себе через творчі завдання. Приєднуйтесь до Telegram-каналу «Майстерня», беріть участь у конкурсах, демонструйте свої ідеї та отримуйте додаткові XP. 
  • Реєструйте свій пристрій. Використовуйте унікальний код, який розташований на дні коробки для реєстрації на сайті та  отримайте 150 XP. Зауважте, що реєстрація є необхідною для доступу до багатьох сервісів у спеціалізованих просторах, а також для активації річної гарантії. 
  • Ексклюзивні пропозиції. Ми завжди маємо щось особливе для вас. Наприклад, отримати додаткові XP в день народження. 

* Ця продукція призначена для використання виключно з glo™. 

** Окрім тимчасово окупованих територій    

***друг – повнолітній споживач нікотиновмісної продукції