Оселі, колись наповнені життям, тепер понівечено та зруйновано

Вночі, 12 лютого, російські загарбники атакували ракетами житловий сектор м. Селидове, використавши три ракети комплексу С-300. Місцеві мешканці намагаються прийти до тями та врятувати вцілілі речі.

На місці подій побували представники Цивільно-військового співробітництва ОТУ «Донецьк».

В найкоротший термін зранку провели зустріч з керівним складом відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В ході яких забезпечили першочергові потреби цивільного населення у воді, продуктах харчування, електроенергії, медичному обслуговувані а також надали транспортні засоби для евакуації цивільного населення.

СIMICі також опрацювали взаємодію спільних заходів із відновлення пошкоджених власних будинків внаслідок ворожого обстрілу. Зокрема, рятувальники розпочали закривати листами фанери, вікна власних осель мирних мешканців. Обережно почали здійснювати демонтаж пошкодженої покрівлі, монтуючи для подальшого пакування та накривання зруйнованих дахів тарпауліном. Втім, енергетики працюють ефективно, щоб якомога швидше відремонтувати все, що було знеструмлено і пошкоджено ворогом.

В результаті нічного обстрілу загалом пошкоджено 15 приватних будинків. Поранено троє осіб: 63-річна жінка та двоє її онуків, брати Максим та Євген. У всіх постраждалих діагностували мінно-вибухові травми і забійні рани. Бабуся з онуками нині перебувають у медичному закладі. Стан усіх медики оцінюють як середньої важкості.

Дякуємо рятувальникам, медикам та енергетикам, які зараз допомагають здолати наслідки цієї атаки. Рятувальні-відновлювальні роботи тривають.