Зеленський звернувся до українців з нагоди річниці вторгнення росії

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення військ росії в Україну.

У своїй 15-хвилинній промові президент наголосив – українці вистояли рік великої війни, не зазнали поразки і будуть далі боротися за свою перемогу над агресором.

«Ми не підняли білий прапор, а стали боронити синьо-жовтий. Не злякалися, не зламалися, не здалися. Символом цього стали прикордонники зі Зміїного й маршрут, за яким вони відправили «русскій воєнний корабль». Наша віра зміцніла. Зміцнів наш дух. Ми вистояли в перший день повномасштабної війни. Ми не знали, що буде завтра, але точно зрозуміли: за кожне завтра треба битися!».

Зазначимо, Президент Володимир Зеленський вважає, що путін досі хоче захопити Київ, бо без столиці  перемоги не буде. Але сил для цього у агресора не було рік тому, і немає зараз.

Тим часом, ризик повторного російського вторгнення в Україну з території білорусі експертами оцінюється як дуже низький.

Наразі у білорусі перебувають близько 11 тисяч російських військових. Однак їхня кількість періодично змінюється.

Під виглядом навчань військових льотчиків росія посилила бойове авіаційне угруповання в білорусі поблизу українського кордону. Це збільшує ризик ракетних ударів з білорусі по Україні.