Окупанти прагнуть тримати українців у напрузі перед річницею відкритого вторгнення, — речник Повітряних сил

Російські війська дещо змінили тактику ударів по Україні. Раніше масовану атаку влаштовували раз на два тижні, однак зараз запускають ракети частіше. Це спроба тримати українців у напрузі перед річницею повномасштабного вторгнення. 

Таку думку в ефірі телемарафону висловив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

Все змінюється у цій війні. Вони (російська армія, — ред.) не досягають таких результатів, яких хотіли б досягти під час тих масованих ударів. Можливо, така підготовка йде, нагнітання ситуації до річниці”, — заявив Юрій Ігнат.

За його словами, для цього окупаційні сили частково змінили тактику. Тепер вони завдають ударів частіше, але значно меншою кількістю ракет та не чекають, доки вдасться підготувати значні запаси снарядів.

Могли би більше — обов’язково вдарили б сильніше і більшою кількістю ракет, це очевидно. Ворог зараз нагнітає обстановку. Усі зараз говорять про “сакральні дати”, що наближаються, — 23 лютого (російський День захисника вітчизни, — ред.) і наступний день, річниця [відкритого] вторгнення на нашу землю“, — зазначив речник Повітряних сил Ігнат.