Огляд житлового комплексу “Яскравий”

Який житловий комплекс Києва можна назвати найкольоровішим, найтеплішим, таким, що одним своїм виглядом зігріє вас холодної, сірої зими? Безсумнівно на думку одразу спадає ЖК “Яскравий”, назва якого каже сама за себе.

Промениста гама комфорту

Масив “Яскравий” розташований в одному з найкомфортніших районів для життя – Оболонському, і став його окрасою й незамінним елементом. Забудовником виступає компанія «Інтергал-Буд», яка попіклувалася не тільки про приємний зовнішній вигляд свого проєкту, а і його внутрішнє наповнення – застосування якісних і перевірених технологій при будівництві, таких як, наприклад, монолітно-каркасний метод, який гарантує довговічність і стійкість будівлі.

Планування апартаментів доступні найрізноманітніші: починаючи від однокімнатних та закінчуючи трикімнатними, але також доступна й оренда квартири студії для тих людей, які шукають компактний простір для проживання. У цьому житловому комплексі проблеми зі світлом в апартаментах не торкнеться вас, тому що тут є власна трансформаторна підстанція, яка забезпечує автономність новобудови.

Зручною можливістю, яка доступна в ЖК “Яскравий”, є купівля квартири з ремонтом, аби одразу після укладання договору про купівлю заїхати до апартаментів та не витрачати час на ремонт й інші додаткові турботи. Спеціально для вас вже буде встановлена кухонна гарнітура, сантехнічне обладнання, радіатори; виконана обробка у всіх приміщеннях, внутрішні оздоблювальні роботи.

Житловий комплекс комфорт класу “Яскравий” пропонує своїм мешканцям зручне транспортне положення у вигляді 5-10 хвилин їзди громадським транспортом до станцій метро “Мінська” та “Героїв Дніпра”. Оренда квартири на Оболоні Мінського масиву гарантує комфортне з’єднання з іншими частина міста, такими як історичний Поділ, Шевченківський район, Солом’янський район та взагалі будь-яка точка столиці буде доступною для вас.

Продуманість Мінського масиву, на якому і постав комфортний ЖК “Яскравий”, тішить кожного дня місцевих, оскільки пропонує до їх послуг розвинену інфраструктуру. У пішій доступності ви зможете знайти різноманіття кафе, супермаркетів, шкіл, до прикладу:

  • ресторани та кав’ярні: “Good Life Coffee”, “Barbaris Cafe”, “Хінкалі та вино”, “McDonald’s”
  • магазини, торгові центри: “Сільпо”, “Фора”, ТЦ “Полярний”, “Аврора”
  • фітнес-центри, салони краси: салон Краси “Ніка”, “Матахарі”, “Enduranceschool”, “Pushka Club”
  • освітні заклади: Школа І-ІІІ ступенів №29, Заклад дошкільної освіти №527, “IT Kids”, студія “stArt”
  • медичні установи: Київська міська клінічна лікарня №8, Стоматолог Оверченко Ярослава Володимирівна, Амбулаторія №4, КНП “ЦПМСД №2” Оболонського району, “Euromed”

Продуманість території обумовлена тим, що Мінський масив – це не тільки новоутворена ідея, а вже обжитий район, з усіма потрібними зручностями, тож проблем із пошуком магазину зі свіжими продуктами у вас не виникне. Що стосується місцевості в самому житловому комплексі поряд із вашою домівкою, то вона має достатню кількість дитячих майданчиків, комфортних зон для відпочинку, а також міні футбольне поле. Для власників автомобілів доступний наземний паркінг.

Мрієте про отримання затишної оселі саме в ЖК “Яскравий”? Досвідчені фахівці агенції нерухомості T.H.E. Capital будуть з вами поруч протягом всього процесу та завжди готові надати кваліфіковану відповідь стосовно будь-якого вашого питання. Дозвольте нам втілити вашу мрію в життя!

На правах реклами