Нічна атака на Київщину: у КОВА розповіли про наслідки

Вночі, 24 березня 2024 року, Росія здійснила масовану ракетну атаку на Україну. Повітряна тривога на Київщині тривала понад дві години. В області працювали сили ППО. Є збиті цілі. Падіння уламків зафіксовані у кількох районах.

Про це поінформував очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

“Влучання в об’єкти житлової та критичної інфраструктури відсутні. Постраждалих від ракетної атаки немає” — йдеться у дописі посадовця.

Водночас, за словами Руслана Кравченка, падіння уламків збитих цілей зафіксовані у трьох районах області. Пошкоджена ЛЕП, понад 400 будинків залишилися без світла.

“В одному з населених пунктів уламки впали на територію автомийки. Пошкоджена лінія електропередач, що проходить поруч з мийкою. Внаслідок цього понад 400 домоволодінь залишилися без електроенергії. Енергетики вже працюють над відновленням постачання світла”, — йдеться у повідомленні.

Ще в одному населеному пункті уламками пошкоджено дитячий майданчик на території приватного домоволодіння. В іншому місці — уламки впали на відкритій місцевості поза межами населених пунктів.

“Оперативні служби продовжують роботу з фіксації та ліквідації наслідків атаки”, — розповів очільник області.