Настав час переговорів щодо вступу України до Євросоюзу, — Зеленський

Глава держави переконаний, що саме українці захищають європейські цінності та зберігають їх для майбутніх поколінь.

Президент Володимир Зеленський 28 лютого у річницю подання заявки на вступ України до Європейського Союзу опублікував пост, у якому написав, що в 2023 настав час переговорів щодо приєднання України до європейської спільноти.

Глава держави нагадав, що на п’ятий день повномасштабної російської агресії Україна подала заявку на вступ до ЄС і згодом набула статусу кандидата.

“Україна завжди була Європою, Україна завжди буде Європою. Ми вже гарантували це. Рік тому, на 5 день повномасштабної війни, Україна подала заявку на вступ до Європейського Союзу і отримала статус кандидата. Цього року настав час прийняти рішення про початок переговорів про вступ до ЄС”, — заявив Зеленський.

За його словами, саме Україна об’єднала європейські держави як ніколи раніше, і саме українці захищають європейські цінності та зберігають їх для майбутніх поколінь.

“Саме в Україні Європа стає цілісною, вільною та мирною. Разом у боротьбі, разом у перемозі. Хай живе Європа! Хай живе свобода!” — завершив український лідер.