На вокзалі Одеси відкрився безкоштовний дитячий простір від Укрзалізниці

1 квітня точку «Спільно» відкрито на залізничному вокзалі Одеси: це вже пʼяте українське місто, на залізничному вокзалі якого ЮНІСЕФ та Укрзалізниця обладнали дружній для дітей простір, в якому доступні різноманітні безкоштовні послуги з розвитку та дозвілля малечі, а також підтримки їхніх батьків та опікунів.

Про це повідомляє “Укрзалізниця”.

Загальна площа дитячого простору на вокзалі 145 кв.м: локація має зону для сповивання та грудного вигодовування, зони підзарядки техніки, інтерактивну модель кабіни “Бесарабського експреса”, гірку та басейн з кульками, різноманітні іграшки, конструктори, набори для малювання та настільні ігри.

«Продовжуємо системно рухатись у питанні еволюції наших вокзалів разом із партнерами з ЮНІСЕФ: майже одразу за відкриттям дитячої точки “Спільно” у Дніпрі, розбудували ще більший інклюзивний дитячий простір і в Одесі. Таким чином, партнерство ЮНІСЕФ та Укрзалізниці гарантує нашим пасажирам турботу на всіх етапах їхньої подорожі: від розвивального дитячого контенту на борту поїздів до сучасних дитячих зон на 5 наших найбільших вокзалах. Ми вдячні ЮНІСЕФ за те, що понад півтора мільйона дітей, які подорожують залізницею щороку, відчувають нашу спільну турботу та можуть розвиватися у безпеці попри повномасштабну війну», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

«Перша дитяча точка «Спільно» з’явилася два роки тому на початку повномасштабної війни, – сказав Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде. – Розвиваючи мережу точок «Спільно», зокрема на вокзалах, ми прагнемо створити безпечне і сприятливе середовище для розвитку дітей, яке допоможе їм зменшити стрес та відчуття тривоги через війну, підтримати їхній розвиток і розвивати їхні таланти й захоплення. Нині ми також розвиваємо оновлений формат – мультифункціональні центри «Спільно», де діти та їхні батьки отримають доступ до ширшого спектру психосоціальних та навчальних послуг».

Дитячий простір в Одесі працюватиме щоденно з 09:00 до 21:00.