Іран розпочав масштабну атаку на Ізраїль

Іран запустив зі своєї території безпілотники в бік Ізраїлю, повідомила пресслужба ЦАХАЛ пізно ввечері 13 квітня.

“Група протиповітряної оборони ЦАХАЛ перебуває у стані підвищеної готовності разом із винищувачами і кораблями ВМС Ізраїлю, які виконують оборонну місію в повітряному просторі Ізраїлю”, – йдеться в повідомленні.

Речник ЦАХАЛу контрадмірал Даніель Хагарі підтвердив, що “десятки безпілотників”, запущених з Ірану, прямують в бік Ізраїлю, передає Times of Israel.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху після того, як Іран запустив по його країні ударні дрони, терміново звернувся до нації.

Він запевнив, що Ізраїль готовий до будь-якого сценарію розвитку подій.

“Системи захисту розгорнуті, ми готові до будь-якого сценарію. Сценарій оборони та нападу. Держава Ізраїль сильна. Цахал – сильний. Наш народ – сильний. Я стверджую наступний принцип: ми завдамо шкоди будь-кому, хто завдасть шкоди нам. Ми будемо захищати себе від будь-якої загрози і ми будемо робити цю відповідальність і холоднокровно”, – зазначив Нетаньяху.

Крім того, прем’єр Ізраїлю закликав громадян зберігати спокій.

“Я знаю, що ви, громадяни Ізраїлю, зберігаєте спокій. Я закликаю вас дослухатися до вказівок Командування Тилу. Разом ми впораємося, і нехай допоможемо нам Господь”, – підсумував він.