Індія може стати найгустонаселенішою країною світу вже у квітні

За два місяці Індія, за прогнозами, стане найгустонаселенішою країною у світі з населенням понад 1,4 мільярда людей. Про це повідомляє Reuters.

При цьому, пише агентство, щонайменше рік, а може й довше, країна не знатиме, скільки в ній проживає людей, бо не може їх порахувати.

Перепис населення Індії, проведений раз на десятиліття, мав відбутися 2021 року, але його відклали через пандемію. Наразі підготовка до неї загрузла в технічних та логістичних перешкодах, і немає жодних ознак того, що масштабні заходи розпочнуться найближчим часом, йдеться у публікації.

Опозиційні партії звинуватили уряд Індії у затримці перепису населення. На їхню думку, напередодні національних виборів 2024 року керівництво країни хоче приховати дані щодо таких питань, як безробіття.

За даними дослідження Oxfam, один відсоток найбагатших індійців володіє сорока відсотками національного багатства країни, а п’ятдесят відсотків найбідніших – трьома відсотками. Крім того, кожної секунди майже два індійці опиняються за межею бідності. При цьому в дослідженні йдеться про те, що 350 мільйонів людей в Індії стикаються з недоїданням.