Генштаб показав, як українські військові у Британії відпрацьовують позиційні бойові дії

У Великій Британії військовослужбовці Збройних сил України під керівництвом австралійських інструкторів опановують ведення позиційних (траншейних) бойових дій.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуці.

Інструктори операції “Куду” із 5-го батальйону Королівського австралійського полку 1-ї бригади Сухопутних військ Австралійських сили оборони провели заняття з ведення позиційних (траншейних) бойових дій, зокрема відпрацьовується підготовка, захоплення та утримання окопу, траншеї, позиції.

“Ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, щоб солдати-добровольці, які не мають практично жодного військового досвіду, могли захищати свою Батьківщину. Масштабне навчання спрямоване на підвищення безпеки та сили ЗСУ в бойових діях на передовій для новобранців Збройних сил України в рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії”, – ідеться у повідомленні.

Під керівництвом австралійських інструкторів новобранці ЗСУ стали підготовленішими до умов виживання, наступу та оборони.

У Генштабі зазначили, що Австралія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права.

Прибувши до Сполученого Королівства в січні 2023 року, контингент до 70 військовослужбовців Австралійських сил оборони приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.