День кохання: 10 нетипових фільмів до Дня святого Валентина

Настало 14 лютого – День всіх закоханих. Це свято, яке навіть під час війни демонструє, як важливо мати свою “другу половинку” та підтримку.

Саме тому “Дивогляд” вирішив розповісти про оригінальні стрічки, які варто подивитися на свято.

500 ДНІВ ЛІТА (2009)

Головні герої одного разу зустрілися у ліфті та згодом зрозуміли, що вони ідеально один одному підходять. Однак, є проблема – один із них не хоче починати серйозні стосунки.

ВІЧНЕ СЯЙВО ЧИСТОГО РОЗУМУ (2004)

Людство винайшло машину, завдяки якій ми можемо позбутися будь-яких спогадів. Головні герої вирішили так вчинити, але чоловік все одно зберігає найкращі моменти стосунків із жінкою. Що він буде робити далі – дізнайтеся у фільмі

ШРЕК (2001)

Припустимо, ви здивувалися, коли побачили цей культовий мультфільм у списку зі стрічками про кохання. Однак, якщо уважно придивитися, то можна зрозуміти, що для щастя потрібно лише знайти такого ж неідеального та зеленого (чому б і ні) огра, як і ти сам.

ВОНА (2013)

Сюжет розповість про самотнього письменника, який придбав гаджет для виконання будь-яких своїх бажань. Однак, звичайні стосунки поступово переростуть у справжній роман.

ЧОГО ХОЧУТЬ ЖІНКИ (2000)

Головний персонаж отримав можливість робити те, про що мріють мільйони (якщо не мільярди) чоловіків – читати жіночі думки. До чого може призвести таке втілення мрії – дивіться у фільмі.

КОРОЛІВСТВО ПОВНОГО МІСЯЦЯ (2012)

Вас чекає одне з найбільш відомих творінь режисера Веса Андерсона, який спробував довести, що кохання рятує тих, хто цього потребує.

СНІДАНОК У ТІФФАНІ (1961)

Ми не вважаємо, що потрібно яким-небудь чином аргументувати, чому потрібно подивитися цю легендарну стрічку. Пропонуємо вам просто насолодитися прекрасною музикою, атмосферою та Одрі Хепберн.

КЕЙТ І ЛЕО (2001)

Цей фільм ми рекомендуємо передусім через його оригінальність. Обійдемося без спойлерів, але коротко зазначимо, що кохання не зупинить навіть різниця у кілька століть.

ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВОГО (1980)

Стрічка сподобається любителям гумору, харизматичної акторської гри та італійського колориту.

ЗБІРКА ПРОМІНЦІВ НАДІЇ (2012)

Головний герой пробув довгий час у психіатричній лікарні та після неї вирішив налагодити стосунки з дружиною. Однак, є проблема – суд заборонив йому наближатися до жінки.