Дефіциту потужностей в енергосистемі немає – «Укренерго»

Відключення за графіком все ще застосовуються в Одеському районі.

Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується. Усі електростанції працюють згідно з командами диспетчерів Укренерго та графіками.

Про це «Укренерго» повідомляє у Телеграмі.

Споживання є найнижчим за весь тиждень, що є характерним для ранку неділі. “Зростання споживання прогнозується ввечері та завтра на ранок. Зараз для енергосистеми є надзвичайно важливим уникати як пікових навантажень, так і провалів у споживанні. Просимо розподіляти користування енергоємними приладами впродовж доби”, – зазначили у компанії.

Як підкреслили в НЕК, ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту в потужності в енергосистемі. Водночас у разі зміни ситуації та при зростанні споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання будуть продовжені вже завтра.

Відключення за графіком все ще вимушено застосовуються через мережеві обмеження в Одесі та Одеському районі. Також погодинні відключення можливі в окремих районах Києва та Київської області у зв’язку з проведенням обленерго ремонтних робіт, ідеться в повідомленні.

Без вихідних тривають ремонтні роботи на Одещині та в інших регіонах, де магістральні мережі неодноразово були атаковані ракетами та дронами росіян, зауважили в Укренерго.