Де замовити горизонтальні жалюзі?

Вибір горизонтальних жалюзі – важлива справа, оскільки потрібно врахувати багато нюансів. У продажу представлена різноманітна продукція, тому треба розуміти, яка компанія пропонує якісні товари та надає довгострокову гарантію. Від цього залежать експлуатаційні властивості та термін служби жалюзі. 

Nikoss – український виробник жалюзі

Nikoss – виробник, якому можна повністю довіряти. Компанія виготовляє горизонтальні жалюзі, а також інші сонцезахисні системи. В колекції постійно з’являються нові моделі, розроблені відповідно до актуальних тенденцій. Сонцезахисні системи виготовляються з урахуванням стандартів, тому відрізняються високою якістю та довговічністю. Горизонтальні жалюзі встановлюються на пластикові та на дерев’яні вікна. Можна обрати стандартні кольори або щось особливе.   

Види горизонтальних жалюзі

Сонцезахисні системи, що складаються з численних смужок, мають певні конструктивні особливості. За таким параметром розрізняють три види горизонтальних жалюзі:

  • стандартні моделі – полотно зі з’єднаних між собою поперечних алюмінієвих ламелей. Жалюзі встановлюють різними способами, наприклад, на стіну чи на вікно. Алюмінієві ламелі захищаються від згубної дії зовнішніх факторів, тому не вигорають під ультрафіолетовими променями та зберігають початковий колір; 
  • дерев’яні жалюзі – вироби, що виготовляються з натуральних матеріалів. Ламелі з пресованої деревини обробляються гіпоалергенним покриттям, не ламаються, не деформуються. Якість продукції підтверджується сертифікатами. Сонцезахисні системи мають елегантний зовнішній вигляд, чудово підходять для VIP-інтер’єрів та використовуються за призначенням протягом довгого часу; 
  • жалюзі Venus – удосконалена система стандартних жалюзі, що підходить лише для пластикових вікон. Її особливості – алюмінієві ламелі з захисним покриттям, управління за допомогою ланцюжка, ефект повного затемнення приміщення та довговічність. Жалюзі встановлюються виключно на стулки вікон. Інші варіанти неможливі.

Поради щодо вибору горизонтальних жалюзі

Обираючи сонцезахисні системи, звертайте увагу на матеріали, з яких виготовляються ламелі. Це можуть бути дерев’яні чи алюмінієві ламелі зі спеціальним покриттям. Також до важливих критеріїв пошуку належить колір горизонтальних жалюзі та спосіб управління. Що стосується кольору, все залежить від того, як оформлений інтер’єр. Якщо переважають теплі тони, оптимальним варіантом є бежевий, коричневий, жовтий колір, а якщо холодні – блакитний, синій, бузковий. 

Декілька слів потрібно сказати про те, як здійснюється управління горизонтальними жалюзі. Просте рішення – використання пластикової тростини та спеціального шнура. За допомогою таких елементів легко регулюється кількість світла, що потрапляє в кімнату. Більш складне, але ефективне рішення – використання електроприводу. Ламелі повертаються в дистанційному режимі. Це зручно та практично.

На правах реклами