Чому косметика Shelly така популярна серед майстрів манікюру та педикюру?

Якщо ви хочете дійсно зацікавити нових клієнтів і підтвердити свій статус першокласного майстра манікюру в очах вже постійних відвідувачів — важливо не зупинятись на досягнутому і вдосконалювати свої навички, у тому числі й у виборі якісної косметичної продукції. Гарний манікюр — це не тільки покриття нігтів гель-лаком, навіть з виконанням складного дизайну, а цілий комплекс процедур, що містить в собі й правильний догляд за нігтями, шкірою рук. Кожен майстер звик самостійно обирати тип і особливості доглядових засобів для своєї роботи, тому пропонуємо детальніше ознайомитись з косметикою українського бренду Шеллі та переконатись у її високій ефективності.

kosmetika shelly

Основні переваги топових косметичних засобів для якісного манікюру

Перш за все, говорячи про продукцію даного бренду варто зазначити її натуральний склад.  Арганова олія, екстракти равлика, витяжки з пелюстків волошки, троянди, а також колаген та широкий перелік можливих вітамінів в складі того чи іншого виду продукції дозволяє досягти бажаного результату в максимально короткі строки. Переглядаючи каталог представлених у продажу товарів, кожен клієнт знайде для себе бажану косметику, яка у одних випадках сприяє оптимальному зволоженню та захисту рук від подразнень, а в іншому усуває проблеми нігтьової пластини (у тому числі пов’язані із грибком).

Вся косметика Шеллі виготовляється згідно з високими європейськими стандартами якості, тому ніколи не викликає алергічних проявів чи інших небажаних наслідків використання. При цьому вартість потрібного продукту більш ніж доступна, завдяки чому підібрати якісний засіб для догляду мають змогу не лише професійні майстри манікюрних салонів, а й люди, які шукають гідний косметичний засіб для домашнього використання.

З асортиментом магазину Shelly майстер манікюру чи педикюру легко запропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

  • акуратне та безболісне видалення мозолів за допомогою лінійки кератолітиків «М’яке лезо»;
  • масаж рук з використанням натуральних кремів;
  • доглядові процедури з допомогою кремів, скрабів-пілінгів і інноваційних гідрогелевих масок;
  • можливість використання спа-рукавичок для кращої дії усіх обраних засобів.

Завдяки приємній текстурі та зручному пакуванню (багато продуктів мають дозатори) використовувати обрані засоби дуже легко й приємно: креми і маски швидко поглинаються шкірою і не залишають відчуття липкості на її поверхні. Це також є однією з позитивних рис всієї лінійки товарів даного бренду.
 

Який продукт краще обрати: вивчаємо асортимент популярної продукції

Вибір конкретної групи товарів залежить від цілей їх використання. Тип шкіри рук і наявні проблеми з нею — основне на що варто звертати увагу при покупці конкретного засобу для ефективного догляду. Цілком можливо, що у вашому випадку ключовими стануть наступні товари:

  • кератолітики для роботи із загрубілими ділянками шкіри рук (такі засоби сприяють м’якому видаленню мозолів, а тому в результаті манікюру ви отримуєте не тільки гарне покриття нігтів, а й м’яку, надзвичайно ніжну шкіру рук);
  • гідрогелеві маски та зволожувальні креми для сухої шкіри, схильної до подразнень та розтріскування;
  • інноваційні пілінги-скатки з aha-кислотами, які м’яко та обережно прибирають з поверхні відмерлі частинки шкіри;
  • скраби (як і пілінги сприятимуть відшолушуванню відмерлих частин шкіри рук, одночасно живлячи та пом’якшуючи її);
  • сіль для манікюру (допомагає підготуватись до самої процедури, пом’якшити шкіру рук і нігтів).

Будь-який представлений на сайті магазину Shelly косметичний продукт для манікюру та педикюру — це завжди якісний засіб за помірну ціну, щоб можливість ефективного догляду за шкірою та нігтями була у кожного клієнта. Вам же залишається переглянути асортимент доступних у продажу товарів і замовити найбільш вдалий продукт, з урахуванням індивідуальних потреб.

на правах реклами