Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Туреччині та Сирії перевищила 8,7 тис. осіб

Станом на ранок 8 лютого кількість загиблих внаслідок потужного землетрусу, який стався в Туреччині та Сирії 6 лютого, зросла до 8764 осіб. Про це повідомляє France 24 та CNN.

За даними CNN, станом на 9 ранку внаслідок землетрусу в Туреччині підтверджено загибель 6 234 осіб, згідно зі словами турецьких офіційних осіб. Щонайменше 34 810 людей отримали поранення в Туреччині, повідомив у вівторок віцепрезидент Туреччини Фуат Октай.

У Сирії було підтверджено 2530 загиблих як у контрольованих урядом районах, так і в регіонах, контрольованих повстанцями. Загалом по всій Сирії повідомляється про 4654 поранених.

Так, за даними офіційних осіб, кількість загиблих в результаті руйнівного землетрусу, який стався в Туреччині та Сирії, становить щонайменше 8764 людини.

Як пише France 24, за даними ЮНІСЕФ, могли бути вбиті тисячі дітей.

Зазначається, що в понеділок, 6 лютого, землетрус, після якого через кілька годин стався і другий, майже такої ж сили, зруйнував тисячі будівель, включаючи лікарні, школи та багатоквартирні будинки, залишивши тисячі людей без даху над головою.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган оголосив надзвичайний стан у 10 провінціях.

Повідомляється, що в постраждалих районах працюють понад 12 000 турецьких пошуково-рятувальних службовців і 9 000 військовослужбовців.

Видання пише, що понад 70 країн запропонували рятувальні команди й іншу допомогу.

ООН заявляє, що “вивчає всі шляхи”, щоб доставити вантажі до контрольованої повстанцями північно-західної Сирії, і виділила 25 мільйонів доларів зі свого надзвичайного фонду, щоб допомогти розпочати гуманітарну допомогу в Туреччині та Сирії.