Борис Джонсон має намір очолити НАТО

Колишній британський прем’єр підкреслив, що НАТО зараз “сильний, як ніколи”, і до нього незабаром приєднаються нові члени – Швеція та Фінляндія.

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що претендуватиме на посаду генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу. Про це у четвер, 23 лютого, він заявив в ефірі українського телемарафону. Зокрема, журналіст запитав Джонсона, чи не планує він очолити НАТО. Той відповів, що це “гарна, дуже вдала думка”. “Хочу наголосити, шановні друзі, що такий задум є, і нехай ніхто не забуває, що такий кандидат у запасі є. Цього разу, я думаю, мені пощастить”, – сказав він. У той же час він згадав, що колишній прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі пропонував призначити наступним генсеком НАТО представника Європейського Союзу.

“Я з ним повністю не згоден. Думаю, що є інші кандидати за межами Європейського Союзу. Не обов’язково це має бути ЄС. Я себе, звичайно, розглядаю як кандидата. Це хороша та важлива посада”, – додав екс-прем’єр Британії.

Джонсон підкреслив, що НАТО зараз “сильне, як ніколи”, і до нього незабаром приєднаються нові члени – Швеція та Фінляндія. А також у перспективі – Україна.

“Путін розвінчав усі аргументи проти вступу України до НАТО. Тепер їх немає”, – підсумував він.