атака на Київ

Атака РФ на Київ: кількість постраждалих збільшилась до 7

Внаслідок ранкового ракетного удару по Києву кількість постраждалих зросла до 7, серед яких неповнолітня дівчинка та дві вагітні жінки.

Внаслідок ранкової ракетної атаки російських військ у Києві кількість постраждалих зросла до 7, усі – у Печерському районі, двоє з них – госпіталізовані, повідомили у ДСНС, пише УНН.      

Станом на 12-50 відомо про 7 постраждалих людей у Печерському районі столиці, із них 2-х госпіталізовано– повідомили в ДСНС.

Додамо

Як повідомив мер Віталій Кличко, рятувальники продовжують розбирати завали.

“Поруч зі зруйнованим приміщенням державного учбового закладу знаходиться гуртожиток, де було чимало людей. На щастя, там руйнувань немає і ніхто не постраждав”, – написав Кличко у соцмережах. 

Раніше повідомлялось про п’ять постраждалих. Серед них – неповнолітня дівчина, яку госпіталувазил в “Охмадит” та дві вагітні жінки. 

Головною ціллю ворога була Служба безпеки України. Про це повідомило видання Kyiv Post з посиланням на джерела в СБУ. Журналісти зауважили, що ракети були націлені на приміщення, в якому перебувають високопосадовці СБУ. Зауважимо, що 25 березня відзначають День Служби безпеки України.