Акції Tesla злетіли. Маск повернув собі статус найбагатшої людини у світі за версією Bloomberg

Мільярдер Ілон Маск повернув собі статус найбагатшої людини у світі за версією Bloomberg. Він випередив француза Бернара Арно.

Мільярдер Ілон Маск повернув собі місце найбагатшої людини у світі після того, як ненадовго поступався цей титул французу Бернару Арно, пише Bloomberg.

Зростання стану Маска було підтримано майже 70% зростанням вартості акцій Tesla цього року. У порівнянні з внутрішньоденним мінімумом 6 січня зростання склало 100%, оскільки інвестори знову роблять ставки на більш ризиковані акції зростання на тлі ознак економічної сили та уповільнення темпів підвищення процентної ставки Федрезерва США.

Акції Tesla зросли на 5,5% до $207,63 у Нью-Йорку, збільшивши власний капітал Маска до $187,1 млрд. Це перевищує $185,3 млрд особистого статку Арно, 73-річного французького магната, який володіє конгломератом LVMH.

Компанія також виграла від збільшення попиту на електромобілі після зниження цін на кілька моделей.

У 2023 році 51-річний Маск увійшов із власним капіталом у $137 млрд, ставши першою людиною, яка коли-небудь втратила $200 млрд зі свого статку.

Як зазначає агентство, інвестори Tesla були стурбовані тим, що він надто багато уваги приділяє Twitter.

За підсумками всього 2022 року чистий прибуток Tesla виріс більш ніж удвічі – до $12,6 млрд, за підсумками четвертого кварталу компанія отримала рекордний прибуток.