Одеса знеструмлена через аварію – що кажуть в Укренерго

Електрики працюють над відновленням світла.

Жителі та гості Одеси знову вимушені сидіти без світла через масштабну аварію на підстанції НЕК “Укренерго”. Коли у домівки і на підприємства повернуть світло, розповідає із посиланням на ДТЕК.

У суботу, 4 лютого, в Одесі відбулася друга за добу масштабна аварія на підстанції “Укренерго”. Це призвело до тимчасового знеструмлення всього міста. Зокрема, екстрені відключення світла спостерігаються у Суворівському, Приморському, Малиновському і частині Одеського районів міста.

Однією з причин аварії є те, що під час ракетних обстрілів росіян Одеса зазнала серйозних пошкоджень енергетичної інфраструктури.

Фахівці з енергетики активно працюють над ремонтом підстанції і заживленням міста. У компанії просять поставитися до ситуації з порозумінням.

“Сьогодні вранці на одній з високовольтних підстанцій, через яку заживлюється м. Одеса вийшов з ладу автотрансформатор, відновлений після пошкоджень від російських атак. Всі високовольтні підстанції в регіоні зазнали значних уражень. Ремонтні бригади відновлювали функціонал неодноразово пошкодженого обладнання, яке працювало за резервними схемами. Через це для міста і деяких районів Одеської області діяли мережеві обмеження. Такий вимушений режим роботи призвів до відмови пошкодженого обладнання”, – йдеться у повідомленні компанії.

Наразі назвати точні строки відновлення енергоживлення в місті неможливо, адже масштаб аварії досить значний.

Перша потужна аварія на підстанції в Одесі відбулася у п’ятницю, 3 лютого. Це спричинило знеструмлення частини портового міста.