Розробник ChatGPT підтвердив, що чат-бот тепер може переглядати Інтернет, взаємодіяти зі сторонніми вебсайтами, щоб надавати користувачам актуальну інформацію.
Про це пише ВВС.
Зазначається, що система на основі штучного інтелекту раніше навчалася лише за даними до вересня 2021 року.
Те, що ChatGPT отримав доступ до мережі, означає, що користувачі зможуть ставити чат-боту запитання про поточні події та переглядати новини. Раніше нездатність ChatGPT враховувати нещодавні події відлякувала деяких потенційних користувачів. Розробник OpenAI заявив, що незабаром нова функція стане доступною для всіх користувачів.
Окрім того, цього тижня OpenAI також виявив, що чат-бот незабаром зможе вести голосові розмови з користувачами. Очікується, що нововведення кардинально змінять спосіб пошуку інформації в Інтернеті.
Водночас нові функції, як пишуть деякі експерти, можуть бути й небезпечними, адже ChatGPT може вводити в оману користувачів, якщо не надаватиме ґрунтовних джерел.
“Нові функції ChatGPT чудово підкреслюють величезну дилему, з якою стикається сектор ШІ. Щоб бути справді корисними, заборони мають знятися або принаймні ослабити, але це робить техніку потенційно небезпечнішою та відкритішою для неправильного використання”, — йдеться у повідомленні.
Раніше генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що ШІ може мати “дуже серйозні наслідки для глобального миру та безпеки”. Він закликав країни-члени ООН укласти юридично зобов’язальний пакт про “заборону летальних автономних систем зброї” до кінця 2026 року. Генсек ООН також попередив, що використання ШІ терористами або урядами з недобрими намірами може спричинити “жахливий рівень смерті та руйнувань”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼