поліція

Звернення до поліції у Краматорську: більше 23 тисяч разів минулого року

Минулого року жителі Краматорська понад 23 тисячі разів зверталися до поліції: протидія мародерству, документування наслідків обстрілів, адмінправопорушення та конфлікти.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Щодо кримінальних правопорушень, то за рік дільничні офіцери поліції розкрили 160 злочинів. До адміністративної відповідальності притягнули більше 560 громадян.

З незаконного обігу поліцейські 107 разів вилучали наркотичні речовини. За підробку документів та їх використання притягнули до відповідальності 26 осіб. Серед інших викритих правопорушень: зберігання зброї, крадіжки, ДТП, насилля в родині, порушення правил адміністративного нагляду та інше.

У рамках заборони на ввезення алкогольних напоїв з метою реалізації, впровадженої керівництвом угрупування об’єднаних сил, було зафіксовано понад 290 фактів порушення вказаного розпорядження, вилучено майже 43 тисячі літрів алкоголю.

Правоохоронці забезпечують систематичний моніторинг дотримання обмежень встановлених правовим режимом воєнного стану, здійснюють заходи щодо виявлення осіб, причетних до діяльності НЗФ.