Минулого року жителі Краматорська понад 23 тисячі разів зверталися до поліції: протидія мародерству, документування наслідків обстрілів, адмінправопорушення та конфлікти.
Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/424543926_7074944192591837_5973842761984173460_n-1024x683.jpg)
Щодо кримінальних правопорушень, то за рік дільничні офіцери поліції розкрили 160 злочинів. До адміністративної відповідальності притягнули більше 560 громадян.
З незаконного обігу поліцейські 107 разів вилучали наркотичні речовини. За підробку документів та їх використання притягнули до відповідальності 26 осіб. Серед інших викритих правопорушень: зберігання зброї, крадіжки, ДТП, насилля в родині, порушення правил адміністративного нагляду та інше.
У рамках заборони на ввезення алкогольних напоїв з метою реалізації, впровадженої керівництвом угрупування об’єднаних сил, було зафіксовано понад 290 фактів порушення вказаного розпорядження, вилучено майже 43 тисячі літрів алкоголю.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/424546863_7074943582591898_1644085996272452202_n-1024x473.jpg)
Правоохоронці забезпечують систематичний моніторинг дотримання обмежень встановлених правовим режимом воєнного стану, здійснюють заходи щодо виявлення осіб, причетних до діяльності НЗФ.
Залиште коментар
Розгорнути ▼