Часів Яр

ЗСУ відступили із мікрорайону Канал у Часовому Яру – Волошин

Українські військові відійшли із мікрорайону “Канал” у місті Часів Яр на Донеччині.

Про це в етері телемарафону розповів речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин, повідомляє Суспільне.

“Мікрорайон Канал, в який ворог зайшов, утримувати було недоцільно, адже це загрожувало життю та здоров’ю військовослужбовців. Позиції наших захисників були зруйновані. Було прийнято рішення командуванням відійти на більш захищені, більш підготовлені позиції”, — розповів Волошин.

За словами речника, росіяни продовжують активно штурмувати місто. Минулої доби армія РФ обстріляла місто 238 разів. Більша частина цих ударів зосереджена по південній частині Часового Яру.

За минулу добу українські військові знищили в напрямку міста 78 російських військових, ще понад 140 — поранені, двох взяли у полон, розповів Волошин.

Що відомо про бої за мікрорайон Канал

Станом на 3 липня, утримують оборону на межі каналу, який перетинає місто, у східній частині. Про це в етері Суспільного повідомив Іван Петричак — представник пресслужби 24-ї бригади імені короля Данила.

“Ситуація довкола Часового Яру залишається стабільно важкою. Це один з найважчих напрямків на фронті. Противник не полишає спроб наступу. Працює як в лоб, так і намагаються обійти нашу лінію оборони”, — повідомив Іван Петричак.

У той же день аналітичний проєкт DeepState опублікував кадр із дописом: “Мікрорайон “Канал” в Часовому Яру повністю стерто”.

У дописі йдеться про те, що “подальше утримання в руїнах та проблеми з логістикою тільки збільшать втрати, тому відхід з мікрорайону є логічним, хоч і важким рішенням”.

Також аналітики наводять цитату ТГр “Реванш” Богдана Ходаковського, де йдеться про окупацію мікрорайону “Канал” в Часовому Яру.