ЗСУ чи Благоустрій: Які пріоритети обирає Краматорськ?

Результати нещодавнього опитування, проведеного на нашому сайті, показали що думають мешканці Краматорська щодо пріоритетів розподілу бюджетних коштів. Питання було таким: Благоустрій чи підтримка ЗСУ: на що треба витрачати кошти з бюджету Краматорська?

За даними опитування, участь у якому взяло 611 людей, більшість мешканців міста висловили свою думку щодо ефективного використання бюджетних ресурсів таким чином:

Найпопулярнішим варіантом є відати 80% грошей на ЗСУ, а 20% на відновлення інфраструктурних об’єктів.- проголосували 242 учасники, що складає близько 40% від загальної кількості.

184 віддавали перевагу відповіді 100% бюджету на підтримку ЗСУ, вважаючи це найважливішим завданням на цей час.

Згідно з результатами опитування, ще 142 учасники вважають, що більш прийнятним є розподіл бюджету між підтримкою ЗСУ та іншими потребами міста. Ці люди висловили думку, що 50% коштів повинно йти на ЗСУ, а решта слугуватиме для відновлення та розвитку міської інфраструктури.

Ці результати відображають активну громадянську позицію та важливість відкритого діалогу між владою та громадою. Це також свідчить про глибоке розуміння нагальних потреб суспільства та готовність долучитися до розв’язання важливих питань країни та міста.