Жителю Покровська не вдалося потрапити в Угорщину через Тису за 15 тисяч євро: як поліція викрила киянина-перевізника

Жителя Києва підозрюють в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. 52-річного підприємця затримали, коли він віз жителя Покровська Донецької області до місця переправи через Тису.

Про це повідомили поліція Донеччини та обласна прокуратура на офіційних сторінках.

Слідчі та детективи поліції з’ясували, що 52-річний приватний підприємець запропонував жителю Покровська Донецької області переправити його за кордон в обхід встановлених пунктів пропуску. Свої послуги він оцінив у 15 000 євро, повідомили у відомствах.

За задумом підозрюваного, покровчанин мав перетнути річку Тиса, розказали у прокуратурі: “Реалізуючи свій план, чоловік зустрів клієнта у м. Полтава. На власній автівці разом із ним він вирушив до Закарпатської області. Прибувши до міста Хуст, перевізник отримав обумовлені кошти”.

На шляху до місця переправи до них долучився один чоловік, який вже вдруге намагався втекти з країни, додали у відомстві.

“До місця переправи чоловіка та ще одного клієнта доставили двома автомобілями — легковим і пристосованим для гірської місцевості. Але на шляху до річки групу зупинили поліцейські, які “вели” зловмисника з початку маршруту”, — розказали у поліції.

У киянина вилучили 32 500 доларів США та 16 600 євро, а також мобільні телефони та закордонні паспорти.

Організатора перевезення затримали, він наразі під вартою. Підозру йому оголосили за незаконне переправлення осіб через держкордон (ст. 332 Кримінального процесуального кодексу України).