Жителю Донеччини, який наводив удари окупантів по позиціях ЗСУ, повідомили про підозру

Служба безпеки затримала жителя Мирнограда, який шпигував за Силами оборони на Донеччині. Чоловіка підозрюють у розвідуванні місць базування особового складу та важкого озброєння ЗСУ на Покровському напрямку, де тривають безперервні бої.

Про це 28 червня повідомила СБУ у Telegram.

Як розповіли у Донецькій обласній прокуратурі на Facebook, у квітні охоронець однієї з шахт Донеччини у “Telegram” познайомився з представником так званого МВС “ЛНР” та останній запропонував жителю Мирнограда збирати інформацію, яка може зашкодити обороноздатності та державній безпеці України.

“Погодившись на пропозицію, чоловік дізнавався про місця дислокації ЗСУ у своєму місті й населених пунктах Покровського району. Отримані дані у вигляді скриншотів з позначенням конкретних ділянок місцевості та текстових повідомлень він відправляв куратору в особистих повідомленнях”, — йдеться у повідомленні.

Всього місцевий житель встиг передати 9 локацій з координатами, уточнили у прокуратурі.

Донецька обласна прокуратура повідомила чоловікові про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Наразі йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує ув’язнення на 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.