Жителька Краматорська просить забезпечити роботу банків у бомбосховищах під час повітряної тривоги

Жителька Краматорська просить виділити для банків та держустанов бомбосховища, щоб робота не припинялась під час повітряних тривог. Відповідне звернення Зінаїда Кадігроб зареєструвала на сайті електронних петицій Кабміну, де пояснює, що область чи не щоденно “червона”, а сигнал тривоги лунає по декілька разів на добу. Відтак державні служби та банк припиняють свою роботу на цей час, тож потрапити на прийом до спеціаліста непросто.

“Під час тривог фахівці “Приватбанку”, зокрема, не користуються бомбосховищами, а знаходяться в приміщенні та п’ють каву чи чай. А черги людей чекають на них під дверима банку на вулиці. То де ж та безпека і для кого: для фахівців банку чи податкової, чи для черг людей під дверима на вулиці під час повітряних тривог. І так щодня! Неможливо отримати ні картку, ні замовлену готівку, ні оплатити вчасно податки, та ще й наражають всіх на смертельну небезпеку!!!”, – йдеться у зверненні.

Петиція була зареєстрована 12 березня, щоб її розглянув уряд потрібно зібрати 25 000 тисяч голосів за три місяці.

Ознайомитися з петицією можна тут.

Нагадаємо, що на початку січня Донецька обласна державна адімінстрація повідомляла, що триває підготовка мобільних укриттів для безперебійної роботи банків на Донеччині.

“Зараз ми вже встановили, що оптимальним варіантом буде побудувати наземні бетонні укриття поблизу відділень Приватбанку, щоб працівники і клієнти могли в них перечекати повітряну тривогу. Робота в цьому напрямку вже йде і я впевнений, що буде виконана належним чином”, – зазначив Вадим Філашкін.

У листопаді минулого року керівництво області поінформувало НБУ, що може допомогти облаштувати банківським працівникам робочі місця в укриттях для роботи під час повітряної тривоги.