Жителька Краматорська бореться з онкозахворюванням: терміново потрібна допомога

Юлії Касьяновій з Краматорська 30 років. Торік, коли жінка була при надії і чекала на народження первістка, лікарі поставили діагноз – меланома (різновид раку шкіри) з метастазами. Своєю історією Юлія поділилась з журналістами “Pro100media”.

“Мене направили до Києва. На 32 тижні зробили кесарів розтин, народився син, зараз він перебуває в лікарні”, – уточнила Юлія.

За фахом вона викладач фізичної культури, працювала в Слов’янському БРЦПО ім.П.Ф. Кривоноса, паралельно закінчувала навчання в ДДПУ. Далі професійний шлях продовжила вже у Краматорському Вищому професійному училищі.

“Після вторгнення 24 лютого переїхала з хлопцем до Одеси, там знайшли роботу. Мене запросили в Одеський ліцей 117”, – ділиться спогадами жителька Краматорська.

А далі, як грім серед ясного неба, звістка про хворобу. Юлію направили до Національного інституту раку, назначили дороговартісні ліки, які не входять до безкоштовного лікування. Одна ампула (Китруда) коштує 75-80 тисяч гривень.

“Мені потрібні дві ампули кожні три тижні. Ще назначили променеву терапію тому, що метастази виявили в корі головного мозку”, – говорить Юлія.

Юлія Касьянова потребує фінансовї підтримки. Навіть невелика сума може врятувати, якщо кожен допоможе.

Всі, хто бажає допомогти Юлії, номер банківської картки тут.