Юлії Касьяновій з Краматорська 30 років. Торік, коли жінка була при надії і чекала на народження первістка, лікарі поставили діагноз – меланома (різновид раку шкіри) з метастазами. Своєю історією Юлія поділилась з журналістами “Pro100media”.
“Мене направили до Києва. На 32 тижні зробили кесарів розтин, народився син, зараз він перебуває в лікарні”, – уточнила Юлія.
За фахом вона викладач фізичної культури, працювала в Слов’янському БРЦПО ім.П.Ф. Кривоноса, паралельно закінчувала навчання в ДДПУ. Далі професійний шлях продовжила вже у Краматорському Вищому професійному училищі.
“Після вторгнення 24 лютого переїхала з хлопцем до Одеси, там знайшли роботу. Мене запросили в Одеський ліцей 117”, – ділиться спогадами жителька Краматорська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440296977_443294788185376_2591923151291588432_n-842x1024.jpg)
А далі, як грім серед ясного неба, звістка про хворобу. Юлію направили до Національного інституту раку, назначили дороговартісні ліки, які не входять до безкоштовного лікування. Одна ампула (Китруда) коштує 75-80 тисяч гривень.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438696627_1252403792385956_7217030378918757572_n-1024x1024.jpg)
“Мені потрібні дві ампули кожні три тижні. Ще назначили променеву терапію тому, що метастази виявили в корі головного мозку”, – говорить Юлія.
Юлія Касьянова потребує фінансовї підтримки. Навіть невелика сума може врятувати, якщо кожен допоможе.
Всі, хто бажає допомогти Юлії, номер банківської картки тут.
Залиште коментар
Розгорнути ▼