Житель Краматорського району вимагає заблокувати доступ інтернет-провайдерам до російських сайтів

Житель Краматорського району зареєстрував петицію з вимогою – заборонити доступ інтернет-провайдерам до сайтів з доменом “ru” та сайтів пов’язаних з ворогом. Автор Олександр Ворсін аргументує це тим, що у сусідніх областях діє табу на користування російськими веб-ресурсами і там дотримуються закону.

“Але, чому в сусідніх областях з Донецькою областю інтернет-провайдери і виконують закон, і забороняють доступ до заборонених сайтів, і напевно, просто по своїй волі добровільно обмежили доступ до .ru і інших сайтів, які якось пов’язані з країною агресором і окупантом. Натомість, в Краматорську, Краматорському районі, Донецькій області не всі інтернет-провайдери виконують навіть закон і обмежують доступ навіть до заборонених сайтів, а інші .ru і інші сайти, які якось пов’язані з країною агресором і окупантом – доступні”, – йдеться у тексті петиції.

Олександр Ворсін просить звернути на це увагу відповідним органам влади та “з їх боку обмежити доступ до .ru і інших сайтів, які якось пов’язані з країною агресором і окупантом, та цим допомогти національній безпеці і обороноздатності України”.

Петиція була зареєстрована 7 лютого. Для того, щоб її розглянуло керівництво міста потрібно набрати 250 голосів за 30 днів.

Ознайомитися з петицією можна тут.