Житель Краматорська створив аварійну ситуацію, намагаючись відновити газ

До аварійно-диспетчерської служби Краматорського УГГ надійшов виклик від мешканця багатоповерхівки про відчутний запах газу у під’їзді будинку. Прибувши на місце, аварійна бригада виявила, що на раніше опломбованому крані була зірвана пломба, а сам кран був відкритий. Виявилося, що причиною опломбування був несправний кран.

Наслідки таких самовільних дій могли бути непоправними, адже виток газу становив реальну загрозу. Аварійна бригада оперативно усунула витік та переопломбувала кран. Відновлення газопостачання до абонентів, у яких воно було відсутнє, можливе лише за умови надання нового крану управляючою компанією або ОСББ.

Такий випадок є несанкціонованим втручанням у систему газопостачання, що несе за собою не лише матеріальні збитки, а й потенційну загрозу життю та здоров’ю мешканців.

Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій прокоментував ситуацію:

“В час, коли наші газові мережі мають велике навантаження через обстріли, деякі “генії” вирішили, що самостійно відновити газопостачання у багатоповерхівці — чудова ідея. Очевидно, думка про те, що це може привести до вибуху, їх не дуже хвилює. Ми не виявили особу так званого добродія, але вже знаємо його рівень “поваги” до безпеки оточуючих. Тож, шановні абоненти, давайте не будемо ставити під загрозу стабільне газопостачання у цей складний для країни час та дотримуватись елементарних правил безпеки!”