Збитки агрокомплексу Донеччини через війну перевищили 2 млрд гривень

Збитки агрокомплексу Донеччини внаслідок військових дій перевищили 2 млрд гривень, інформує Донецька обласна державна адміністрація.

“У Донецькій області ведеться постійна робота щодо визначення збитків агропромислового комплексу від повномасштабної російської агресії в галузях рослинництва, тваринництва, руйнування виробничих потужностей, викрадення та знищення сільськогосподарської техніки, повідомила сьогодні на брифінгу заступник директора департаменту – начальник управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій облдержадміністрації Олена Рибакова.

Так, за її інформацією, всього станом на сьогодні в області пошкоджено 249 підприємств агропромислового комплексу. Зокрема, в тваринництві 25, в галузі переробки та зберігання сільськогосподарської продукції (елеватори) – вісім, сім хлібопекарських підприємств та інші підприємства – 209 (це галузь рослинництва та садівництва).

Попередні обрахунки збитків склали 2 млрд 126 млн, але це дуже попередня сума, тому що багато підприємств, які зазнали руйнувань, знаходяться на лінії зіткнення та в окупації і не мають можливості провести необхідні розрахунки”.