5-6 квітня в місті Житомир відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків, що зібрав близько 300 учасників із 11 регіонів. Дівчата та хлопці визначали кращих у трьох вікових категоріях: юнаки молодшого віку, юнаки середнього віку та юнаки старшого віку.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420526837_825161582982584_2452089436427909710_n-1024x683.jpg)
Від Донецької області на змаганнях виступили 24 спортсмени із СК «Бригантина» Мирноградської міської громади і КЗ «КДЮСШ» Курахівської міської ради під керівництвом тренерів Ілони Карпенко і Олени Куцевої.
Результати представників Донеччини такі:
- серед юнаків молодшого віку:
2 місце в програмі аероденс – Анастасія Овсяннікова, Софія Кубрак, Дар’я Бондаренко, Василіса Суворова, Ізабель Джока, Богдан Степанов, Варвара Загребельна, Лілія Лащівська;
1 місце в програмі аеростеп – Анастасія Овсяннікова, Софія Кубрак, Дар’я Бондаренко, Василіса Суворова, Тимофій Новосельцев, Ізабель Джока, Богдан Степанов, Варвара Загребельна;
3 місце в індивідуальних змаганнях серед хлопців – Тимофій Новосельцев;
1 місце в змішаних парах – Тимофій Новосельцев, Ізабель Джока;
- серед юнаків старшого віку:
3 місце в програмі аеростеп – Орина Пушна, Вероніка Смоленська, Анастасія Петрій, Аліна Приходько, Маргарита Арутюнова, Поліна Бірюкова, Дар’я Сотнікова, Ірина Лащівська;
2 місце в групі – Ганна Базунова, Діана Коршун, Аліна Приходько, Маргарита Арутюнова, Поліна Бірюкова;
3 місце в змішаних парах – Поліна Бірюкова, Станіслав Чульський;
2 місце в індивідуальних змаганнях серед дівчат – Ганна Базунова;
2 місце в індивідуальних змаганнях серед хлопців – Станіслав Чульський.
Залиште коментар
Розгорнути ▼