Збір заявок на грошові винагороди спортсменам Краматорської громади за досягнення у змаганнях

З 4 по 30 червня починається збір клопотань на отримання одноразових грошових винагород провідними спортсменами Краматорської міської територіальної громади.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Виплата одноразової грошової винагороди регламентується положенням, яке затверджено рішенням начальника міської військової адміністрації. Відповідно до спортивних результатів одноразова грошова винагорода буде виплачена спортсменам, які у попередньому півріччі стали призерами та переможцями офіційних Всеукраїнських та міжнародних змагань та виступали за Краматорську міську територіальну громаду, що підтверджено протоколами відповідних змагань. Якщо спортсмен виступає за збірну Донецької області чи національну збірну України – підтверджується відповідною спортивною федерацією з виду спорту, або затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України про склад збірної команди.

Визначення стипендіатів буде проводити колегія з питань розвитку фізичної культури та спорту. Список документів для претендентів на отримання одноразової грошової винагороди, які необхідні на розгляд колегії в PDF форматі (копії поганої якості на розгляд колегії прийматись не будуть) на пошту kramsport@ukr.net :

  • подання на начальника управління фізичної культури та спорту в довільній формі;
  • копії протоколів змагань;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Управління фізичної культури та спорту КМР має право на одержання додаткової інформації, необхідної для розгляду клопотання щодо призначення одноразової грошової винагороди.

Списки спортсменів, яким буде призначено одноразова грошова винагорода, будуть оприлюднені в засобах масової інформації.