Нова партія дитячого зимового одягу надійшла для дітей Донеччини від UNICEF Ukraine, повідомляє департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329699211_1519721871856399_8012343479888174871_n-1.jpg)
Завдяки допомозі Дитячого фонду ООН 5000 маленьких мешканців області отримають теплий одяг, який дозволить бути у теплі навіть у такий холодний період.
“Вдячні нашим партнерам за безумовну підтримку та постійну допомогу всім мешканцям області”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼