суд

Засуджено навідника ракетних ударів з Краматорська

Інформатор окупантів з Краматорська передавав дані ворогу, користуючись месенджером «Telegram».

Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.

Максим Яровіков передавав інформацію про розташування штабу «укрофашистів», дані про розташування техніки на заводі НКМЗ. Також зрадник передав дані про пересування особового складу та техніки у напрямку Слов’янська.

Усього у вироку йдеться про три епізоди передачі інформації у період з 9 по 10 вересня 2022 року. 

10 вересня Яровікова вже було затримано.

Під час судового розгляду інформатор ворога свою вину не визнав та заперечував, що щось передавав ворогу.

Під час затримання інформатора в нього було вилучено телефон за допомогою якого він вів діалог з представником російської окупаційної армії. Окупант просив Яровікова надати йому інформацію.

Останній погоджується та «надає дані про розташування штабу «укрофашистов» із зазначенням адреси, далі надсилає знімок з екрана з google карти з відміткою, оранжевим колом, охоронюваного КПП заводу НКМЗ, на якому зосереджено багато техніки та «нациків».

Ось ще діалог інформатора ворога з його куратором, де йдеться, що інформація про «Хаймарси у пріоритеті»:   

«…привет, напиши пожалуйста, все, что знаешь о базе берлетова. С месторасположением ангара (ов)», відповідь – « я практически ничего не знаю, могу узнать но позже», « что еще нужно?», «Еще по НКЗМ и другим заводам, где что есть и Хаймарсы в приоритете», відповідь – « с понедельника буду искать работу, денег не осталось, и буду все узнавать», « Я уже подумал об этом. Сегодня буду говорить с Москвой», відповідь – «Сводные отряды укрофашиков находятся в школе. У них там штаб, сегодня жителей таскали туда», «sergey» – « Я переговорил с Москвой,буду думать как переправить. Меня вызвали на 12.09. в Москву».

Індустріальний районний суд Дніпра визнав Максима Яровікова винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді одинадцяти років позбавлення волі.