ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! ⠀
Запрошуємо завітати на День відкритих дверей до Державного професійно-технічного навчального закладу “Краматорський центр професійно-технічної освіти”! ⠀ 24 квітня 2024 року о 15.00 чекаємо на ONLINE-зустрічі, де ви зможете поринути в цікавий світ робітничих професій, зазирнути в наші кабінети й майстерні і обрати професію собі по душі! ⠀ Зустрічаємось в Google-класі за посиланням https://meet.google.com/ghn-nfka-yin ⠀
А якщо хочете, аби ми Вам нагадали час та місце зустрічі, напишіть повідомлення нам в будь-який зручний месенджер за номером +380507087941 і ми обов’язково заздалегідь дамо про себе знати! ⠀
З нетерпінням чекаємо на нашу зустріч!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437772687_8229077560442586_2739383206952865054_n-1024x577.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼