Запрошуємо на форум “Світ без обмежень” у Івано-Франківську: вдосконалюємо інклюзивність разом!

З 15 по 18 травня 2024 року в Івано-Франківську відбудеться форум “Світ без обмежень”, який уже став традиційним знаковим заходом, розпочатим у 2018 році в Краматорську. Проте, з початку 2023 року через військові дії Центр комплексної реабілітації “Донбас”, який розташовувався в Краматорську, був змушений переїхати до Івано-Франківська, що призвело до зміни місця проведення форуму.

Захід, організований ГО “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу” за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, спрямований на підвищення обізнаності та сприяння покращенню соціальних і реабілітаційних послуг у громадах, особливо в умовах воєнного стану.

Форум відбудеться у змішаному форматі. Програма включає в себе онлайн та офлайн панельні дискусії, майстер-класи, культурні заходи та виставки, спрямовані на демонстрацію кращих практик у сфері інклюзії та реабілітації. Трансляція форуму буде доступною на Фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/powdnd та на інформаційній платформі «Громадськість» https://ndo.lg.ua/

Учасники з усієї України зможуть дізнатися про новітні підходи в реабілітації та соціальному обслуговуванні, а також долучитись до важливого діалогу про майбутнє інклюзивних послуг.
Для участі у заході необхідно зареєструватися онлайн: surl.li/sucvk

Не пропустіть можливість стати частиною цієї важливої події, яка спрямована на створення більш доступного та інклюзивного суспільства.

Pro100Media пишається тим, що є інформаційним партнером цієї ініціативи, і закликає усіх долучитися до нас, щоб разом творити майбутнє, де кожна людина має доступ до якісних соціальних та реабілітаційних послуг.