Залучення молоді Донеччини для забезпечення реалізації ветеранської політики в області

3 травня представники управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації сумісно з представниками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації провели зустріч з ветеранами та молоддю Донеччини.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Під час зустрічі обговорили першочергові питання із залучення молоді для реалізації ветеранської політики в області та наголосили на важливості національно-патріотичного виховання.

Патріотичне виховання – є складовою національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина-патріота України, готового до виконання громадянських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури і взаємин.

Молодь – це наше майбутнє, наголосив начальник управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації Артур Насібян та зазначив, що портрет ветерана дуже змінився, сьогодні військові в молодому віці вже мають статус ветерана – учасника бойових дій.

З представниками молоді було проведено тренінг, під час якого дізналися думки молоді щодо залучення їх до активностей направлених на соціальну інтеграцію та адаптацію ветеранів, адже молодь є одним із інструментів суспільної підтримки ветеранів.

Нагадаємо, що для отримання відповідних  консультацій ветерани та члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України можуть звернутися на телефонну лінію Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації за номером телефону: 095 555 31 15.