Закидають місто керованими авіабомбами та штурмують під прикриттям артилерії: російська армія намагається прорватися до Часового Яру

Ворог намагається прорватися до Часового Яру. Ситуація на Бахмутському напрямку одна з найскладніших. Російська армія використовує свою перевагу в повітрі та артилерійських боєприпасах, закидаючи місто керованими авіабомбами. Також намагається штурмувати маленькими групами під прикриттям артилерії. Про це в етері національного телемарафону “Єдині новини” повідомив речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин.

“Зокрема до Часового Яру застосовується у переважній більшості авіація, яка наносить ракетно-бомбові удари важкими КАБами, також під прикриттям артилерії заходять маломобільні групи штурмові противника. Штурмуючи, вони не закріплюються на позиціях, проводять окремі штурми, потім відкочуються назад, завдяки нашим підрозділам, які активно артилерією відкочують противника на ті місця, на ті ділянки, де він намагався проводити штурм”, – зазначив Назар Волошин.

За словами речника ОСУВ “Хортиця” противника у місті немає. Ворожі війська намагаються атакувати околиці та прилеглі території до міста, щоб зайняти панівні висоти Часового Яру.

“За певною інформацією там до 20-25 тисяч російських окупаційних військ, це не тільки професійна армія там і мобілізовані, громадяни й інших країн світу. Нещодавно взяли в полон громадян Непалу і громадян Шрі-Ланки, які були завербовані російською пропагандою для ведення бойових дій саме на нашій території”, – уточнив Назар Волошин.

19 квітня Донецька ОВА повідомила, що у Часовоярській громаді внаслідок обстрілів пошкоджені 3 приватні будинки і промислова будівля. У місті є цивільні, які не наважуються виїхати, однак дітей евакуювали ще у 2023 році.