Загинув за Україну: у Краматорську поховали солдата Сергія Тимченка

Сьогодні у Краматорську відбулося поховання солдата Сергія Тимченка, колишній стрілець-помічника гранатометника десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А1910.

Він народився 16 грудня 1989 року і був призваний на військову службу по мобілізації 10 лютого 2024 року. Сергій Сергійович був визнаний зниклим безвісти 23 червня 2024 року.

Після проведення пошукових заходів підрозділом було виявлено тіло солдата. Він загинув після мінометного обстрілу противником у селі Північне на околиці міста Торецьк Бахмутського району Донецької області.

Сергій завжди виявляв стійкість і мужність у виконанні бойових завдань, дотримувався військової присязі, мав відмінний рівень мотивації та підтримував високий моральний дух у своєму підрозділі. Він зарекомендував себе з позитивної сторони серед колег та підлеглих, завжди був уважним до їхніх потреб і питань.

Сьогодні його пам’ять вшанували під час урочистого поховання на Алеї Героїв у Краматорську. Солдат Тимченко залишився в пам’яті не лише своєї родини, а й всієї України як справжній герой. Найглибші співчуття ріднім. Вічна пам’ять герою.